Elektronik Sigara Türleri

0 18

Elektronik Sigaralar pille çalışan, bağımsız solunum cihazlarıdır. Geleneksel sigaraların aksine, E-Sigara tütün içermez ve genellikle nikotini sıvı nikotin solüsyonu yoluyla iletir, ancak başka katkı maddeleri ve aromalar içerebilir. Elektronik sigara genellikle “Vape” veya “Buharlaştırıcı” olarak da adlandırılır. Son zamanlarda tüm ülkede çok popüler hale geldiler.

Elektronik Sigaralar genellikle çok çeşitli benzer tadı verirler. Çoğunun tatlı, ekşi ve tütün kombinasyonu vardır. E-Sigara kullanıcıları önceden programlanmış çok çeşitli “tatlar” arasından seçim yapabilirler, ancak kullanıcılar genellikle tanktaki su miktarını değiştirerek veya suyu veren elektrik voltajını değiştirerek E-Sigara tercihlerine göre özelleştirebilirler. Bu sistemler genellikle sigaradan daha yüksek bir aroma kalitesi sağlar, çünkü genellikle daha aromalı veya “birinci sınıf” aromalı elektronik sigaralar olarak tanınan daha saf bir nikotin dağıtım sistemi kullanırlar.

E-Sigara Zararlı Mıdır?

Puroya çok benzeyen bir Elektronik Sigara türü, elektronik sigaranın ürettiği buharları solumak için nemlendirici veya buharlaştırıcı kullanan elektronik sigaradır. Bu şekilde kullanıcı, geleneksel bir “stick” sigara içerken dışarı verilen duman gibi aynı “odun kömürünü” solur. Bu tür bir E-Sigaranın, sis içinden sabit bir nikotin akışının sürekli olarak iletilmesi nedeniyle daha yüksek miktarlarda nikotin sağladığına inanılmaktadır. Bazı E-Sigara üreticilerinin, ürünlerinin geleneksel bir sigaraya kıyasla üç kat daha fazla nikotin sağladığını iddia ettiği unutulmamalıdır. Bu üreticiler, sistemlerinin vücuda diğer sistemlerden çok daha tutarlı bir nikotin verilmesine izin verdiğini savunuyorlar.
Üç farklı kimyasalın bir arada bulunduğu bir elektronik sigara atomizer olarak bilinir. Böyle bir kombinasyon, genellikle antifrize eklenen kimyasal bir bileşik olan propilen glikoldur. Propilen Glikol ayrıca gıda, ilaç ve kozmetik ürünlerinde stabilize edici ve nemlendirici ajanlar olarak kullanılır. FDA, elektronik sigarada kullanılacak bir madde olarak Propilen Glikol’ün kullanımını onaylamadı.

Bir Elektronik Sigara sıvısında bulunabilen diğer kimyasallar arasında bir koruyucu olabilen butillenmiş hidroksianisol; laboratuarda üretilen ilaçların bir yan ürünü olan nitrozaminler; ve genellikle doğal veya bitki kokuları olan koku kimyasalları. E-sigara aroması söz konusu olduğunda herhangi bir standart yoktur. Birçok şirket, herhangi bir sayıda koku kimyasalları içeren bir elektronik sigara üretecek ve bunları “E-likit” olarak etiketleyecektir, ancak bunlar, farmasötik ilaçlar ve kozmetiklerle aynı düzenlemeler kapsamında düzenlenmemiştir.

En Son Kampanyalarımız

Web sitemizde son zamanlarda düzenlediğimiz kampanyalar ile sizler elektronik sigara içmenin keyfini yaşayacaksınız. https://www.elektroniksigaravip4.com/ Elektronik Sigara Vip sigara bıraktırma merkezi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.